آموزش ادوبی دایمنشن Adobe Dimension برای ایجاد تصاویر سه بعدی محصولات و تبلیغاتآموزش ادوبی دایمنشن Adobe Dimension برای ایجاد تصاویر سه بعدی محصولات و تبلیغات – (برای مشاهده نسخه کامل آموزش به لینک زیر مراجعه کنید)
https://fdrs.ir/bvxr

اغلب طراحان گرافیک و عکاس ها با فضای دو بعدی سر و کار دارند. اگر چه استفاده از المان های سه بعدی در طراحی گرافیک و تصاویر دو بعدی می تواند به میزان زیادی جذابیت تصویر و تاثیرگذاری آن را افزایش دهد، اما درک نرم افزارهای سه بعدی مانند: Maya و 3ds Max برای این افراد دشوار است، چرا که نرم افزارهای سه بعدی بسیار پیچیده و حرفه ای هستند و قطعا برای یک ویرایشگر تصویر یا طراح گرافیک زمان زیادی را می طلبد تا این نرم افزارها را فراگیرد و بتواند یک مدل مناسب سه بعدی برای طرح گرافیکی و یا تصویر خود ایجاد کند.

شرکت ادوبی در سال ۲۰۱۷ با انتشار نرم افزار Project Felix که چند ماه بعد به نام Dimension تغییر پیدا کرد این خلا را پر کرده و کار طراحان دو بعدی را بسیار آسان کرده است. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید در ساده ترین حالت ممکن از المان های ۳ بعدی در تصاویر ۲ بعدی خود استفاده کنید و به آسانی می توانید تصاویر Photorealistic ایجاد کنید که می تواند در زمینه های مختلف، کاربردی باشد.

به عنوان مثال می توان در صنعت هایی مانند: ساعت، جواهر، لباس و … برای رندر گرفتن از محصول نهایی از این نرم افزار استفاده کرد، همچنین اگر یک عکاس هستید می توانید با استفاده از Dimension المان های ۳ بعدی را به شکلی طبیعی و واقع گرایانه به تصاویر خود اضافه کنید تا تاثیرگذاری و جذابیت آن ها را بالاتر ببرید، بنابراین Adobe Dimension یک راه ساده اما حرفه ای برای ایجاد کامپوزیت های دو بعدی و سه بعدی است که برای یادگیری آن فقط چند ساعت وقت نیاز دارید، اما امکاناتی که به شما می دهد تا سال های سال می تواند شما را در کار طراحی و ویرایش تصویر، موفق و متمایز کند.

ما در این فرادرس مفاهیم سه بعدی و تمام امکانات این نرم افزار را به شما آموزش خواهیم داد و در پایان آموزش، شما قادر خواهید بود تا صحنه های سه بعدی و یا کامپوزیت های خودتان را به آسانی طراحی کنید.

آموزش ادوبی دایمنشن Adobe Dimension برای ایجاد تصاویر سه بعدی محصولات و تبلیغات – (برای مشاهده نسخه کامل آموزش به لینک زیر مراجعه کنید)
https://fdrs.ir/bvxr

Duration: 00:22:30

source